+48 576-113-356
warszawa@tor-industries.com

Suwnica z wyciągarką ułatwia transportowanie przedmiotów w magazynach

Magazyny są zamkniętymi pomieszczeniami, o z góry określonej powierzchni. Współcześnie logistycy podczas planowania zagospodarowania miejsca przeznaczonego na przechowywanie towaru, wykorzystują dosłownie każdy centymetr kwadratowy do maksimum. Taka wydajność ma swoje plusy w postaci zwiększonych zysków, jednak tworzy też pewne ograniczenia w przemieszczaniu różnych przedmiotów, gdy odstęp pomiędzy kolejnymi elementami stanu magazynowego jest ograniczony. Wtedy z pomocą przychodzi suwnica z wyciągarką.

czytaj całość »
Wózki elektryczne ułatwiają pracę kobietom w sklepach i centrach dystrybucyjnych

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu dostęp do wielu profesji dla kobiet był mocno ograniczony. Głównie z powodów kulturowych i politycznych, jednak swój wkład w powstawanie barier miało także niedostateczne wyposażenie sklepów lub magazynów w sprzęt, który ułatwia pracę. Takie niedopatrzenie sprawiało, że słabsze fizycznie panie musiały ograniczyć swoją pulę miejsc pracy do tych, gdzie potrzeba zdecydowanie mniej siły. Wszystko zmieniło się po wprowadzeniu wózków elektrycznych do magazynów i sklepów.

czytaj całość »
Zwiększ efektywność swojego magazynu! Postaw na automatyzację
Zwiększ efektywność swojego magazynu! Postaw na automatyzację

Efektywne zarządzanie centrum logistycznym lub magazynem wymaga wiedzy i doświadczenia. Czasy, w których większość spraw można było sprawnie załatwić bez użycia komputerów i automatyzacji już dawno odeszły. Obecnie liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni, każdy pracownik i każda minuta. Możliwie największa efektywność pracy, to obecnie priorytet każdej firmy zajmującej się logistyką.

czytaj całość »
Zwiększ bezpieczeństwo pracowników w magazynach i sklepach. Postaw na wózki elektryczne!

Centra logistyczne i sklepy wielkopowierzchniowe pojawiają się w całej Polsce. W nich zatrudnione są setki, a nawet tysiące osób. Każdego dnia dziesiątki ton asortymentu przewozi się na terenie magazynów oraz pomiędzy innymi punktami dystrybucji.  Wraz z  rozwojem technologii powinno również rosnąć bezpieczeństwo i wygoda pracowników. Dlatego wózki elektryczne to podstawowe wyposażenie każdego sklepu i magazynu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl