1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

certyfikaty

standardy europejskie ue

serwis

Wózki elektryczne paletowe

Elektryczne wózki paletowe zwiększają wydajność pracy

Logistyka wymaga poszukiwania rozwiązań, które zwiększą efektywność pracy. Idealnym rozwiązaniem są elektryczne wózki paletowe, które poruszają się szybciej od sterowanych ręcznie odpowiedników. Dzięki temu ich obsługa jest jeszcze łatwiejsza i bezpośrednio przekłada się na lepszą wydajność pracy. Od teraz poruszanie się po fabrykach, magazynach i sklepach z towarem to przyjemność z każdego przejechanego metra. Zdecyduj się na sprawdzone przez tysiące przedsiębiorców i pracowników rozwiązanie!

Zamów wózek elektryczny dopasowany do Twoich oczekiwań!

Niska waga, zwrotność i łatwość w obsłudze, takimi parametrami cechują się oferowane w tej kategorii wózki elektryczne. Wysoka jakość wykonania według najsurowszych standardów bezpieczeństwa sprawa, że jest to bezpieczne i trwałe narzędzie pracy. Spotkasz je w magazynach, w centrach logistycznych i sklepach wielkopowierzchniowych. Dziennie pokonują wiele kilometrów, budując Twoją firmę. Postaw na trwałe oraz funkcjonalne wózki elektryczne w konkurencyjnych cenach!

EPT 15 Wózek paletowy elektryczny EPT 15 EPT 15 Wózek paletowy elektryczny EPT 15
Cena: 5 100,00 zł (netto: 4 146,34 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
EPT 15 Wózek paletowy elektryczny EPT 15 dł wideł 1000mm EPT 15 Wózek paletowy elektryczny EPT 15 dł wideł 1000mm
Cena: 5 300,00 zł (netto: 4 308,94 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
EPT20H Wózek paletowy elektryczny EPT20H L1150 EPT20H Wózek paletowy elektryczny EPT20H L1150
Cena: 5 600,00 zł (netto: 4 552,85 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
PPT20H Wózek paletowy elektryczny PPT20H - widły 1150mm PPT20H Wózek paletowy elektryczny PPT20H - widły 1150mm
Cena: 4 428,00 zł (netto: 3 600,00 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek paletowy elektryczny CBD20R-II; udźwig: 2000kg Wózek paletowy elektryczny CBD20R-II; udźwig: 2000kg
Cena: 29 996,00 zł (netto: 24 386,99 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek paletowy elektryczny CBD20W, 2000kg, 550x1150mm Wózek paletowy elektryczny CBD20W, 2000kg, 550x1150mm
Cena: 14 658,00 zł (netto: 11 917,07 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek paletowy elektryczny PPT20H - widły 1000mm Wózek paletowy elektryczny PPT20H - widły 1000mm
Cena: 4 674,00 zł (netto: 3 800,00 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek paletowy elektryczny samozaładowczy VANGO500 0,5T 1,3M Wózek paletowy elektryczny samozaładowczy VANGO500 0,5T 1,3M
Cena: 17 667,00 zł (netto: 14 363,41 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Wózek paletowy elektryczny WPT15-2 Wózek paletowy elektryczny WPT15-2
Cena: 13 990,00 zł (netto: 11 373,98 zł )
szt.
1pxzobacz więcej

Funkcjonalne i wygodne – elektryczne wózki paletowe

W czym jeszcze tkwi wyjątkowość proponowanych przez nas rozwiązań? Elektryczne wózki paletowe są w pełni certyfikowane - działają zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Nadają się do wygodnego manewrowania za sprawą lekkiego układu kierowniczego. Prowadzenie należy do czynności nietrudnych i przyjemnych, nawet przy większym obciążeniu. Mały promień skrętu czy zadowalająca prędkość to kolejne zalety proponowanych przez nas rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę.

Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie dostępne były pojazdy zróżnicowane pod kątem posiadanych możliwości. W zależności od potrzeb magazynowych, można zdecydować się na pojazd o ładowności od 500 kg do 2 ton, wbudowaną ładowarką lub kontrolerem szybkości. Przed wyborem konkretnego rozwiązania warto dokładnie zapoznać się ze specyfikacją każdego urządzenia. W ten sposób zdecydowanie łatwiej będzie dopasować proponowane przez nas pojazdy do własnych potrzeb. Wystarczy jedna dobra decyzja, aby przyspieszyć podejmowane działania, a tym samym wpłynąć na lepszą wydajność pracy w magazynie, hali produkcyjnej, sklepie wielkopowierzchniowym lub innej przestrzeni o charakterze logistycznym.

Elektryczne wózki paletowe w Twoim magazynie

Praktyczne rozwiązania zwiększające ergonomię pracy masz na wyciągnięcie ręki. Z naszej strony możesz liczyć nie tylko na szeroki wybór pojazdów elektrycznych, ale także szereg dodatkowych usług. Wózki paletowe zakupione za pośrednictwem naszej platformy objęte zostają dwuletnim okresem gwarancji. Wybrany element wymaga wymiany lub naprawy? Jako naszemu klientowi przysługuje Ci również obsługa w autoryzowanych centrach serwisowych.

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z naszego wsparcia! Służymy fachową wiedzą na temat elektrycznych wózków paletowych oraz innych urządzeń dostępnych w naszej ofercie sprzedażowej. Wypełnij formularz kontaktowy i czekaj na odzew z naszej strony, a my umożliwimy Ci zakup dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Elektryczne wózki paletowe, czyli mniej kosztowna wersja wózka widłowego

Transport wewnętrzny jest jednym z najważniejszych aspektów każdego przedsiębiorstwa posiadającego i użytkującego magazyn. Od niego bowiem zależy w głównej mierze produktywność oraz wydajność wielu procesów, które przekładają się na funkcjonowanie całej firmy. Nie da się jednak uzyskać zadowalających wyników bez odpowiednich środków i narzędzi, wśród których z całą pewnością należy wymienić elektryczne wózki paletowe. Mimo że nie jest to tak popularne rozwiązanie jak „widlaki”, to z całą pewnością można zaryzykować stwierdzenie, iż jest to rozwiązanie idealnie dostosowane do wielu firm. Największa w tym zasługa ceny, gdyż elektryczne paleciaki mogą być nawet kilkukrotnie tańsze niż ich widłowe odpowiedniki przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności, wydajności czy też opłacalności inwestycji. Z tego oraz innych względów zdecydowanie warto rozważyć zakup opisywanych urządzeń.

Elektryczne wózki paletowe to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm

Urządzenia te posiadają wiele zalet, które po części już wymieniliśmy wcześniej. Warto jednak dodać, że tego typu pojazdy nie emitują spalin oraz szkodliwych gazów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet w pomieszczeniach, które nie zostały wyposażone w system wentylacji. Z tego też względu sprawdzą się w firmach, które nie posiadają dużej powierzchni magazynowej, a przestrzeń do wykonywania manewrów jest stosunkowo niewielka. Elektryczne wózki paletowe posiadają ogrom możliwości, gdyż nie tylko potrafią szybko przetransportować ładunek w docelowe miejsce, ale też dzięki funkcji podnoszenia, uniosą palety na wskazaną wysokość. To doskonałe rozwiązanie również dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i nie chcą od razu planować dużych inwestycji w sprzęt. Funkcjonalność oraz ergonomia pracy urządzeń sprawiają, że będą one idealne do każdego rodzaju magazynu. Sprawdzą się także doskonale w wielkopowierzchniowych sklepach i hipermarketach, w hurtowniach czy też zakładach produkcyjnych.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl