+48 576-113-356
warszawa@tor-industries.com

Wagi przemysłowe

Waga dźwigowa 1000 kg Waga dźwigowa 1000 kg
Cena: 990,00 zł (netto: 804,88 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga dźwigowa 3000 kg Waga dźwigowa 3000 kg
Cena: 1 100,00 zł (netto: 894,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Waga dźwigowa 5000 kg  Waga dźwigowa 5000 kg
Cena: 1 160,00 zł (netto: 943,09 zł )
szt.
zobacz więcej

Elektroniczne wagi przemysłowe – najwyższa jakość użytkowania

Wagi hakowe podwieszane to prosta i trwała konstrukcja gwarantująca zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Uniwersalne praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu, choć największe zastosowanie mają w przemyśle ciężkim. Mają udźwig do nawet kilkudziesięciu ton. Mimo tego oferowane przez nas wagi przemysłowe ważą z bardzo dużą dokładnością. Czytelność pomiarów, szybkość reakcji wyświetlacza, precyzja oraz trwała konstrukcja to z pewnością zalety przemawiające na korzyść prezentowanych urządzeń.

Najlepsze wagi podwieszane na wyciągnięcie ręki

W prezentowanej kategorii znajdziesz wagi o różnym zakresie pomiarowym. Oferowane produkty gwarantują możliwość pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Niebywałym atutem prezentowanych tu wag jest bardzo długi czas pracy. Dodatkowo wbudowany akumulator sprawia, że wagi mogą pracować nawet bez dostępu prądu. Solidność, trwałość, dokładność pomiarów połączona z łatwością obsługi to tylko niektóre zalety tej kategorii.

W trosce o rzetelność prowadzonych pomiarów należy wyposażyć przedsiębiorstwo w profesjonalne elektroniczne wagi przemysłowe. Jest to szczególnie konieczne w branży przemysłowej oraz transportowej, gdzie trzeba prawidłowo naliczyć ciężar załadunku oraz wydawanych towarów. Proponujemy naszym Klientom precyzyjne podwieszane wagi dźwigowe, które także są wykorzystywane przy pomiarach towarów o wyjątkowo dużej masie. Modele dostępne w naszym sklepie oferują udźwig od 1000 do 5000 kg. Producent zadbał o to, aby ekrany elektroniczne były czytelne nawet przy dużym nasłonecznieniu. Towary są ponadto wyposażone w akumulatory pozwalające na 35 godzin ciągłej pracy – wbudowany wskaźnik naładowania poinformuje Cię, kiedy należy je podładować. Dla Twojej wygody sprzęt jest wyposażony w pilota do sterowania ustawieniami na odległość. Nie musisz się także martwić warunkami atmosferycznymi! Produkty z tej serii bez problemu zniosą skrajne temperatury wahające się od -20 do aż +40.

Po co czekać? Zadbaj o precyzję pomiarów swoim przedsiębiorstwie i złóż zamówienie jeszcze dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl