1pxOpcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

certyfikaty

standardy europejskie ue

serwis

Wagi przemysłowe

Oferujemy elektroniczne wagi przemysłowe o uniwersalnym zastosowaniu niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Z racji na udźwig określany na nawet kilkadziesiąt ton – szczególnie cenią je specjaliści z przemysłu ciężkiego na co dzień zajmujący się budowaniem maszyn i półproduktów. Tym bardziej że mimo takich możliwości zapewniają dużą dokładność i precyzję. Czytelność pomiarów, szybkość reakcji wyświetlacza, precyzja oraz trwała konstrukcja to z pewnością najważniejsze zalety przemawiające na korzyść prezentowanych urządzeń.

Podwieszane wagi hakowe

Wagi hakowe podwieszane cechują się prostą i trwałą konstrukcją gwarantująca zadowolenie najbardziej wymagających klientów. W prezentowanej kategorii znajdziesz wagi o różnym zakresie pomiarowym. Oferowane produkty gwarantują możliwość pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i poza budynkami. Niebywałym atutem prezentowanych tu wag jest bardzo długi czas ciągłej pracy. Dodatkowo wbudowany akumulator sprawia, że wagi mogą pracować nawet bez dostępu prądu. Wybierz jedną z nich i postaw na niepodważalną solidność, trwałość i dokładność pomiarów połączoną z łatwością obsługi!

Profesjonalne elektroniczne wagi dla przemysłu

W trosce o rzetelność prowadzonych pomiarów, pragniemy wyposażyć Twoje przedsiębiorstwo w profesjonalne elektroniczne wagi przemysłowe. Proponujemy precyzyjne podwieszane wagi dźwigowe, które także są wykorzystywane przy pomiarach towarów o wyjątkowo dużej masie. Modele dostępne w naszym sklepie oferują udźwig od 1000 do nawet 5000 kg. Producent zadbał o to, aby ekrany elektroniczne były czytelne nawet przy dużym nasłonecznieniu. Ponadto są wyposażone w akumulatory pozwalające na 35 godzin ciągłej pracy – wbudowany wskaźnik naładowania poinformuje Cię, kiedy należy je podłączyć do ładowania. Dla Twojej wygody sprzęt jest wyposażony w pilot do sterowania ustawieniami na odległość. Nie musisz się także martwić warunkami atmosferycznymi – produkty z tej serii bez problemu zniosą skrajne temperatury wahające się od -20 do aż +40.

Waga dźwigowa 1000 kg Waga dźwigowa 1000 kg
Cena: 1 089,00 zł (netto: 885,37 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Waga dźwigowa 3000 kg Waga dźwigowa 3000 kg
Cena: 1 210,00 zł (netto: 983,74 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
Waga dźwigowa 5000 kg Waga dźwigowa 5000 kg
Cena: 1 387,00 zł (netto: 1 127,64 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl