certyfikaty

standardy europejskie ue

serwis

Wciągarki elektryczne

Wciągarki elektryczne - wygodne podnoszenie i opuszczanie przedmiotów

Ludzie od wieków poszukiwali skutecznych metod na podnoszenie i opuszczanie ciężkich przedmiotów w taki sposób, żeby zużywać możliwie najmniej energii. W XXI wieku sprawdzonym urządzeniem do takich zadań są wciągarki elektryczne. Mechanizm podnoszenia, a także opuszczania obsługiwany za pomocą pilota pozwala utrzymywać w powietrzu ładunki o różnej masie. Najwydajniejsze wciągarki potrafią unieść przedmioty o wadze przekraczające tonę, przez co idealnie nadają się one do prac montażowych i budowlanych.

Oto niezawodne i mocne wciągarki elektryczne!

Najlepsze wciągarki elektryczne wyróżniają się na tle konkurencji mocą i niezawodnością. Specjalnie dla Ciebie w jednym miejscu zgromadziliśmy tylko asortyment wykonany w zgodzie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, który posiada niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wciągarki elektryczne o różnym udźwigu oraz sprzedawane do nich akcesoria są bezpieczne i sprawdzą się w każdych warunkach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i kup sprzęt dla profesjonalistów w atrakcyjnej cenie!

 HHBD 0,5TX6M Wciągarka elektryczna z hakiem HHBD 0,5TX6M Wciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 4 960,90 zł (netto: 4 033,25 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
 Wciągarka elektryczna z hakiem HHBDII 1Tx12M 380V Wciągarka elektryczna z hakiem HHBDII 1Tx12M 380V
Cena: 6 000,00 zł (netto: 4 878,05 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 0,5TX12M Wciągarka elektryczna z wózkiem HHBD 0,5TX12M Wciągarka elektryczna z wózkiem
Cena: 6 645,25 zł (netto: 5 402,64 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 0,5TX6M Wciągarka elektryczna z wózkiem HHBD 0,5TX6M Wciągarka elektryczna z wózkiem
Cena: 6 308,95 zł (netto: 5 129,23 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 1t 12m Wciągarka elektryczna z hakiem HHBD 1t 12m Wciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 5 795,00 zł (netto: 4 711,38 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 1TX12M Wciągarka elektryczna z wózkiem HHBD 1TX12M Wciągarka elektryczna z wózkiem
Cena: 8 353,35 zł (netto: 6 791,34 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 1TX18M Wciągarka elektryczna z hakiem HHBD 1TX18M Wciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 6 498,95 zł (netto: 5 283,70 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 1TX6M Wciągarka elektryczna z hakiem HHBD 1TX6M Wciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 5 035,00 zł (netto: 4 093,50 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 1TX6M Wciągarka elektryczna z wózkiem HHBD 1TX6M Wciągarka elektryczna z wózkiem
Cena: 7 880,25 zł (netto: 6 406,71 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 2tx12mWciągarka elektryczna z hakiem HHBD 2tx12mWciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 7 053,75 zł (netto: 5 734,76 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 2TX18M Wciągarka elektryczna z hakiem HHBD 2TX18M Wciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 7 925,85 zł (netto: 6 443,78 zł )
szt.
1pxzobacz więcej
HHBD 2TX6M Wciągarka elektryczna z hakiem HHBD 2TX6M Wciągarka elektryczna z hakiem
Cena: 6 261,45 zł (netto: 5 090,61 zł )
szt.
1pxzobacz więcej

Wciągarki elektryczne – wysoka jakość w korzystnej cenie

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze dostępne obecnie rozwiązania sprzętowe. Każdy, kto potrzebuje porządnego wsparcia podczas prac budowlanych czy magazynowych, z pewnością zwróci uwagę na wciągarki elektryczne dostępne w naszej ofercie. Sprawdź, co przygotowaliśmy. W ofercie dostępne są wciągarki liniowe oraz łańcuchowe. To modele z dodatkowymi elementami ułatwiającymi podnoszenie towarów, takie jak kompatybilne haki oraz wózki. Wybrane z nich zaopatrzone zostały w zasilanie akumulatorowe, co znacznie ułatwia codzienną pracę, na przykład w przypadku braku dostępu do energii elektrycznej.

Prace warsztatowe nigdy nie były prostsze. Bez wciągarek łańcuchowych transportowanie ciężkich przedmiotów było znacznie trudniejsze, a nierzadko przekraczało możliwości sprzętowe. Podobnie w przypadku modeli liniowych: ich zastosowanie jest bardzo różnorodne. Sprawdzają się przede wszystkim w działaniach produkcyjnych, choć oczywiście to nie jedyna funkcjonalność. Aby odkryć je wszystkie, warto zdecydować się na montaż którejś z wyciągarek elektrycznych dostępnych w naszej ofercie.

Porządny sprzęt do podnoszenia oraz opuszczania towarów

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Wszystkie widoczne w ofercie wciągarki elektryczne dostępne są w magazynie. Oznacza to, że w krótkim czasie możemy przygotować towar i przekazać go w Twoje ręce. Co więcej, dbamy o konkurencyjne ceny i szeroki wybór produktów. Jeśli tu jesteś to znaczy, że szukasz porządnego sprzętu, korzystnej oferty i zapewnienia, że produkt będzie spełniał swoją funkcję, jak należy. Dajemy Ci to wszystko, a nawet więcej! 24 miesiące gwarancji, serwis czy części do naprawy dostępne “od ręki” to kolejne korzyści wynikające ze współpracy z firmą Sprzęt-Tor!

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia w magazynie? Chcesz ułatwić sobie i pracownikom prace warsztatowe? Szukasz solidnego sprzętu od sprawdzonego dostawcy? Nie pozostaje więc nic innego, jak złożyć zamówienie w naszym sklepie! Wciągarki elektryczne - łańcuchowe i liniowe - dostępne są w przeróżnych wersjach. Sprawdź, w jakiego typu pracach sprawdzą się najlepiej i jeszcze dziś podejmij decyzję o zakupie!

Wciągarki elektryczne linowe – jak bezpiecznie je użytkować?

Wspomnieliśmy już, że znajdujące się w naszym asortymencie wciągarki elektryczne możemy podzielić na łańcuchowe oraz linowe. Korzystanie z obu grup wymienionych produktów wiąże się z przestrzeganiem pewnych zasad, które bezsprzecznie muszą być przestrzegane w celu zachowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. Wiąże się to również z obsługą urządzeń, takich jak wciągarki elektryczne linowe. Przede wszystkim należy użytkować je zgodnie z zaleceniami, jakie wskazał producent wciągarek, a także przedsięwziąć wszystkie możliwe środki ostrożności. Podstawowym aspektem korzystania z opisywanego sprzętu jest dostosowanie go do danego rodzaju pracy pod względem podstawowych parametrów. Co należy wziąć więc pod uwagę?

Udźwig wciągarek elektrycznych linowych

Wymienione maszyny mają stosunkowo mniejszy udźwig niż ich łańcuchowe odpowiedniki ze względu na rodzaj cięgna oraz samą budowę sprzętu. Znajdujące się w naszym asortymencie urządzenia o cięgnie linowym mogą podnieść ładunki o wadze maksymalnej 1,2 tony. Warto więc przed użytkowaniem maszyny sprawdzić, czy ciężar podnoszonego towaru nie przekracza dopuszczalnych wartości, gdyż może to spowodować nie tylko uszkodzenie sprzętu, ale również realne niebezpieczeństwo dla wszystkich osób pracujących w pobliżu urządzenia.

Parametry cięgna

Nie tylko udźwig wciągarki ma znaczenie, ale również podstawowe parametry cięgna, jakim jest lina. Najważniejszym aspektem w tym kontekście jest wytrzymałość tego produktu, zwana też uciągiem. Warto również zwrócić szczególną uwagę na jej konstrukcję, gdyż niezwykle istotne jest, by nie skręcała się podczas podnoszenia lub opuszczania ładunku we wskazanym miejscu. Paradoksalnie za każdym razem powinno się również długość liny, gdyż podczas podnoszenia towaru spotkać Cię może niemiła niespodzianka.

Moc wciągarki elektrycznej linowej

Każde urządzenie dysponuje różną mocą napędu, co ma znaczenie podczas rodzaju wykonywania pracy. Warto zwracać uwagę na ten parametr przy zakupie, gdyż może okazać się, że moc danej maszyny jest zbyt mała, by sobie poradzić z zadaniem, co w krótszej lub dłuższej perspektywie może spowodować przegrzanie się sprzętu i jego awarię. Nieopłacalnym rozwiązaniem jest również zakup maszyny, która dysponuje zbyt dużą mocą w stosunku do wykonywanej pracy. W takiej sytuacji maszyna pobiera znacznie większą ilość energii elektrycznej, co przekłada się na koszty jej eksploatacji. Poza tym ma to negatywny wpływ na środowisko naturalne. Z tego też względu optymalną opcją jest zdecydowanie się na urządzenie, które idealnie będzie odpowiadać potrzebom oraz oczekiwaniom.

Wciągarki elektryczne – dodatkowe funkcje

Niezależnie od rodzaju maszyny z napędem elektrycznym, czyli tego, czy jest to wciągarka łańcuchowa czy linowa powinna zostać wyposażona w dodatkowe funkcje jak np. wyłącznik awaryjny. Jest to rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w nawet najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach m.in. w przypadkach uszkodzenia urządzenia lub spadku napięcia. Warto wybrać również urządzenia posiadające automatyczny hamulec, który zatrzyma łańcuch lub linę i zapobiegnie całkowitemu opuszczeniu podnoszonego ładunku.

Wciągarki elektryczne – zastosowanie

To maszyny, które jak już wielokrotnie wspomnieliśmy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie występuje konieczność podnoszenia oraz przemieszczania ładunków. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko parametrom technicznym, ale także komfortowi użytkowania, gdyż można nimi sterować za pomocą pilota. Opisywane urządzenia najlepiej sprawdzają się w warunkach przemysłowych, czyli w budownictwie, w halach produkcyjnych czy też stacjach załadunkowych. Dzięki nim możliwe jest przenoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych, co sprawia, że są niezwykle użyteczne również na placach budowy. Należy również wspomnieć, że sprzęt ten jest wykorzystywany w różnego rodzaju warsztatach, a w szczególności warsztatach samochodowych. W celu zwiększenia ich przydatności możliwe jest nabycie maszyn z dodatkowym wyposażeniem w postaci haku czy też wózkiem.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl