1pxOpcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

certyfikaty

standardy europejskie ue

serwis

Wózki paletowe z wagą

Z wagą – wózki paletowe do ważenia i transportu

Wózki paletowe, czyli popularne paleciaki, to niezastąpione narzędzie w każdym magazynie, hali produkcyjnej czy sklepie wielkopowierzchniowym. Pozwalają one zaoszczędzić czas oraz usprawnić transport produktów wewnątrz przedsiębiorstwa. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do asortymentu wózki paletowe z wagą. Ważenie ładunków to często występujący element pracy w hali, który wymagał dużego nakładu sił i czasu. Dzięki wózkom z wagą, firmy kurierskie i spedycyjne, a także wiele innych firm mogą sprawnie i szybko zrealizować zamierzone cele. Zobacz, co przygotowaliśmy w naszej ofercie!

Wózki paletowe z wagą usprawnią załadunek i rozładunek towarów

Z całą pewnością dla osób pracujących w branży transportowej realizacja usług wiąże się w wielu przypadkach z dokładnym ważeniem towarów. Korzystanie z zewnętrznych urządzeń do wykonania dokładnych pomiarów mija się z celem, gdyż jest to czynność czasochłonna oraz po prostu niewygodna zwłaszcza przy niewielkich ładunkach. Z tego też względu najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie funkcjonalnego wózka paletowego z wagą, który usprawni przeprowadzenie całego procesu. Sprawdzi się on zwłaszcza podczas załadunku oraz rozładunku towarów, gdyż dzięki temu urządzeniu bez problemu można skontrolować ogólny ciężar palet, co umożliwi nieprzekroczenie ustalonych norm.

Przyjmowanie i odbiór towarów - wózki paletowe z wagą

Praca na magazynach czy też w sklepach (nie tylko tych wielkopowierzchniowych) wymaga od pracowników przyjmowania, a także odbioru zamówionych towarów. Dzięki prezentowanym w naszym asortymencie urządzeniom Twoi podwładni unikną pomyłek, a także zapobiegną próbom zafałszowania ilości odbieranego ładunku, gdyż od razu będą mogli zobaczyć, czy jego wyświetlany ciężar zgadza się ze stanem zapisanym w dokumentach. Warto również wspomnieć, że paleciaki wyposażone w wagę pomogą również w zauważeniu braku kompletności towaru.

Kiedy jeszcze sprawdzą się wózki paletowe z wagą?

Prezentowane w naszym asortymencie wózki mogą zostać wykorzystane również przy innego typu sytuacjach, a mianowicie, gdy mamy do czynienia z produktami sypkimi, czyli towarami z reguły niepoliczalnymi. W związku z tym odgórne zakładanie, że wszystko się zgadza lub liczenie opakowań „na oko” są rozwiązaniami obarczonymi ogromnym ryzykiem popełnienia błędy, który może się okazać kosztownym w skutkach. Z tego też względu warto unikać tego typu sytuacji i korzystać z funkcjonalnych paleciaków z wagą. Przygotowaliśmy w ofercie wiele modeli, które sprawdzą się do pracy zarówno w magazynach, jak i sklepach wielkopowierzchniowych. Wśród naszych propozycji znalazły się zarówno wózki ręczne i elektryczne, jak i hydrauliczne

Wózki paletowe z wagą są gwarancją skutecznej pracy 

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy wybór najlepszych na rynku ręcznych wózków paletowych zaopatrzonych w wagę. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i gwarancję. Dzięki naszym wózkom nie tylko przetransportujesz ładunek, ale jednocześnie go zważysz. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, w których towary są wydawane i rozliczane według ich wagi. Dodatkowym atutem wózków jest wyświetlacz LED, dzięki któremu dokładnie sprawdzisz ciężar przewożonych produktów. Zobacz już dziś naszą ofertę!

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl