certyfikaty

standardy europejskie ue

serwis

Stoły podnoszące

Stoły podnoszące to niezawodne i trwałe wyposażenie każdego magazynu

W wielu przedsiębiorstwach transport towarów stanowi nieodłączny element pracy. Istnieje wiele skutecznych narzędzi ułatwiających wykonywanie obowiązków, a jednym z nich są stoły podnoszące. Dzięki tym urządzeniom z łatwością podniesiesz ładunek na wysokość, która Ci odpowiada. Szeroki wybór wózków o różnym udźwigu sprawi, że z łatwością znajdziesz maszynę odpowiadającą potrzebom Twojej firmy. Doskonale nadają się one nie tylko na hale produkcyjne, ale również do warsztatów i archiwów.

Stoły podnoszące alternatywą dla stołów umieszczonych w stałej pozycji

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór stołów podnoszących, które pozwolą Ci na polepszenie komfortu pracy. Dzięki naszym urządzeniom bezpiecznie podniesiesz części maszyn lub ciężki ładunek, niezbędny w prawidłowym wykonywaniu obowiązków. Ich niewątpliwą zaletą jest mobilność. Teraz z łatwością przewieziesz towar, nie nadwyrężając przy tym swojego organizmu. Każdy z wózków wyposażony jest w wymagane atesty i certyfikaty. Są to maszyny bezpieczne dla użytkownika i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zobacz, co możesz znaleźć w naszym sklepie!

Jednym z najbardziej przydatnych sprzętów, jakie wykorzystuje się w trakcie prac montażowych lub przy obsłudze ciężkich ładunków, są transportowe stoły nożycowe. Umożliwiają one ustawienie i wypoziomowanie nawet bardzo ciężkich ładunków. Dzięki temu cieszą się dużą popularnością w halach magazynowych oraz we wszystkich innych miejscach, gdzie trzeba sięgać po towar umieszczony na bardzo wysokich półkach. Modele dostępne w naszym sklepie są dodatkowo wyposażone w kółka, co w oczywisty sposób zwiększa ich mobilność, której nie oferują nieruchome stoły podnośne. Wózki platformowe zabierzesz bez problemu we wskazane miejsce i przystąpisz do załadunku, rozładunku lub komisjonowania towarów.

W trosce o Twój komfort prowadzimy także serwis gwarancyjny. Dysponujemy także własnym zapasem części zapasowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie znacznie szybciej ukończyć niezbędne naprawy. Ponadto wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej.

Po co czekać? Już dziś zamów niezbędny sprzęt do Twojego magazynu!

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl